top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Čerpáme ze zkušeností mistrů první republiky a zároveň se vzděláváme tak, abychom vyhovovali trendům a požadavkům dnešní doby. Naši práci také ovlivňují současní architekti, kteří nás oslovují s konkrétními originálními nápady.

 

Co se týká mé profese a života vůbec, jsem rád, že jsem potkával správné lidi ve správném okamžiku. Prvním a nejdůležitějším je můj otec, který mě nejvíce utvářel a ovlivňoval. Předal mi zkušenosti nejenom svoje, ale i zkušenosti svých učitelů, a to byli mistři malířského řemesla První republiky.

V roce 1992 jsem začal podnikat, a ke své malířské činnosti, jsme založili rodinnou firmu na výrobu dekorativních válečků pro tisk vzorů. Po čase jsme přidali výrobu šablon, dále fládrovacích válečků, kolíbek pro imitaci dřeva a mramoru, s použitím na dveře, nábytek i fasády.

V posledních letech dostáváme zakázky od architektů, kteří potřebují pro své zákazníky válečky atypických rozměrů s originálními vzory, různá loga atd. Nutno říci, že tato práce mě baví nejvíc. A hlavně tehdy, pokud si námi vyrobený váleček můžeme i natisknout nebo realizovat celou zakázku, a tím pohlídat nejvyšší odbornou kvalitu. Výsledkem jsou vždy zajímavé, originální práce, ze kterých máme velkou radost, a které posunují naše řemeslo zase o kousek dál. 

 

Rád bych ještě zmínil naši další aktivitu, a to je ruční malba imitující barevné tapety, malba velkoplošných abstraktních obrazů a dekorativní linkrusty.

acd4fd_43b6dda199e244bda8430c65bc9fc38d.webp
Contact
bottom of page